You are not logged in or registered. Please login or register to use the full functionality of this board...

Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SuperVAG firmware
10-10-2018, 01:51 PM (This post was last modified: 10-10-2018 01:55 PM by snilek.)
RE: SuperVAG firmware
(10-09-2018 04:24 PM)bresto100 Wrote:  Funguje tento firmware aj na Bluetooth adaptér?
Does This firmware work on Bluetooth's adapter?
pokud Máš BT Adaptér 7gen tak ano, pokud máš starší tak nefunguje ! Osobně vyzkoušeno ,pohřben originál za X Y Peněz

Přišel jsem ,četl jsem ,zkusil jsem a fungujuBiker

Original HR Carsoft 5.1g 2014 Full
Original HR Carsoft 5.1g UP to 7g 2018 Full
Banned
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-10-2018, 05:39 PM (This post was last modified: 10-10-2018 05:40 PM by bresto100.)
(10-10-2018 01:51 PM)snilek Wrote:  
(10-09-2018 04:24 PM)bresto100 Wrote:  Funguje tento firmware aj na Bluetooth adaptér?
Does This firmware work on Bluetooth's adapter?
pokud Máš BT Adaptér 7gen tak ano, pokud máš starší tak nefunguje ! Osobně vyzkoušeno ,pohřben originál za X Y Peněz
(10-10-2018 01:51 PM)snilek Wrote:  Mam adapter 7e tak to bude fungovat.Diky.

bresto100, proud to be a member of GarageForum since Dec 2014.
10-11-2018, 04:18 AM
Osobně vyzkoušeno, že i adaptér 6e bluetooth jde předělat na 7e pomocí loaderu v tomto vlákně. Pro jistotu je třeba tuto operaci provádět přes usb kabel, protože při výpadku bluetooth signálu při přehrávání by mohlo dojít k umrtvení kabelu (jako když flashuješ EDC15 a vypadne ti komunikace). U kabelu 7e bluetooth logicky žádný problém s přehráváním být nemůže.
Starší kabely jsem nezkoušel, ale pokud je tam PIC18F2685 (ne PIC18F258), tak by to taky mělo být v pohodě.
Snilek: kterej kabel se povedlo odpálit tobě? A co konkrétně tam nechodí?

fakir, proud to be a member of GarageForum since Oct 2018.
10-24-2018, 12:28 PM
Hi all, i have question: Can i change language from english to czech? And how?
When I was at school, we had there supervag in czech. Thnak you all for answer.
I bought SV from china.

Zdravím všechny, mám dotaz: Jde změnit jazyk z angličtiny do češtiny?
Když jsem chodil do školy, měli jsme supervag v češtině. Bylo by super mít jej znovu v českém jazyce, hold jsem pohodlný.
Dodám, že jsem koupil SVAG z číny a funguje, jen ta čeština.

TGT6, proud to be a member of GarageForum since Oct 2018.
10-25-2018, 04:19 AM
Čeština samozřejmě nainstalovat jde, tady máš postup:

1. V tomto vlákně si stáhni firmware 59 a SuperVAG loader 1.1. Připoj kabel, nahrej do něho firmware 59 a zapni si předplatné na rok 2018, popř. i ostatní funkce, které potřebuješ (akorát pozor na Xtuning a bit 2.6, ten nezapínej).

2. Stáhni si originál instalaci SuperVAGu: zde http://www.supervag.com/cz/ke-stazeni/ak...-programu/ (čeština je hned ta první položka). Odstraň ten bílý čínský hardlock z USB portu (ten už nebudeš potřebovat), odpoj se od internetu a spusť originál instalaci. Po instalaci se ti automaticky spustí konfigurace adaptéru, tam je třeba zaškrtnout položku "Bez připojení k internetu". Chvíli počkáš, než se načtou konfigurační byty z kabelu, pak už jenom zmáčkneš "OK". A můžeš vesele supervagovat v češtině Cheers

3. Do recenzí na aliexpresu napiš odkaz na toto forum, aby si i další lidé mohli upravit kabel na nejnovější verzi a nemuseli to složitě hledat. Klidně piš česky, stejně je 90% zákazníků z česka (nebo ze slovenska). A přidej i několik pochvalných slov, jak je čínský supervag skvělý a všechno na něm bezvadně funguje (k nerozeznání od originálu).

4. Toho učitele, který na tvé bývalé škole má na starosti supervaga, upozorni na možnost bezplatné aktualizace! Žádná škola nemá peněz nazbyt, tak ty ušetřené kačky za předplatné na supervaga mohou použít na něco smysluplnějšího.

5. Pokud znáš někoho dalšího, kdo má originál supervaga (nebo i ten čínský klon), upozorni ho na toto forum, kde se dá zdarma aktualizovat kabel a zdarma zapnout veškeré dostupné funkce!

6. Pokud kluci z HR carsoft nezkrachují a příští rok se objeví nová verze (2019.1), tak si tady stáhneš aktuální firmware (nejspíš bude mít číslo 60) a nahraješ ho do kabelu (akorát si navíc zapneš předplatné na rok 2019). Na http://www.supervag.com si pak stáhneš aktuální verzi, nainstaluješ a provedeš konfiguraci kabelu bez připojení k internetu. A tak pořád dokola Big Grin

Kdyby byl nějaký problém, piš sem (ne do SZ), ať si to mohou přečíst a poučit se i ostatní

fakir, proud to be a member of GarageForum since Oct 2018.
 Thanks given by: TGT6
10-25-2018, 10:50 AM (This post was last modified: 11-01-2018 12:45 PM by TGT6.)
(10-25-2018 04:19 AM)fakir Wrote:  Čeština samozřejmě nainstalovat jde, tady máš postup:

....
No ty jsi úžasný, ještě dnes půjdu na to, doufám, že si nebloknu adaptér nějakým nedopatřením. Zatím moc děkuju. Clapping

Prosím, prosím, byl by mi někdo ochotný poradit jak na to? fakt si nechci bloknout hlavici, tím že na něco špatně kliknu, nebo nevypnu net.. budu onlie až do noci, napište mi někdo na chat. děkuju

--

You are amazing, i will try that today. I hope i will no destroy my adapter. Thank you so much.

Can someone help me "how to do"? I really dont want destroy my adapter.. I will be online into midnight, send me message on chat. Thanks

10-27-2018, 01:04 PM (This post was last modified: 11-01-2018 12:47 PM by TGT6.)
Tak jsem se do toho pustil. V podstatě stačilo jen postupovat podle přiloženého návodu. Nádhera. Firmware 59 a software 2018.4

Kdyby někdo potřeboval poradit, stačí napsat, ideálně na email.Plně v češtině, prozatím jsem nezkoušel kódovat jednotky ani vyčíst pin, jen jsem vyčetl paměť závad, ale to se podá.

Takže kdo váhá, vzhůru do toho! Bye

So i did. I continued about manual, that is in foldel. Super. Firmware 59 and software 2018.4
If someone need help, contact me, ideal on email.
The program is full in czech, i did no try to code ECU.

10-27-2018, 05:04 PM
(10-27-2018 01:04 PM)TGT6 Wrote:  Tak jsem se do toho pustil. V podstatě stačilo jen postupovat podle přiloženého návodu. Nádhera. Firmware 59 a software 2018.4

Kdyby někdo potřeboval poradit, stačí napsat, ideálně na email.Plně v češtině, prozatím jsem nezkoušel kódovat jednotky ani vyčíst pin, jen jsem vyčetl paměť závad, ale to se podá.

Takže kdo váhá, vzhůru do toho! Bye
Here we speak English
And read the rules here

Click [Image: postbit_thx.gif] & [Image: postbit_reputation.gif] Reputation if I helped you! Thanks.
11-03-2018, 04:33 AM
Hello guys, i need have question again...
Does it work on WIN10, WIN8 ?
Can we solve some problem with SUPERVAG in this thread? For example: SVG149, SVG157, How to.. learn keys, flash eeprom, how to use supervag? Or is some threat about this? Thanks for answer.

Zdravím pánové, funguje nás supervag na WIN10, WIN8...? Podle originálního software samozřejmě ano, ale chci mít jistotu od vás.
Je tohle vlákno k řešení problému s diagnostikou, nebo jen na problémy při instalaci? Rád bych si s někým pohovořil prostě o návodech jak supervag prostě dobře používat, naučit se víc než jen základ. díky za odpovědi, snad se dočkám.

11-07-2018, 05:24 AM
Hello. It does not want me to work. I installed the tutorial, downloaded the software, and I did not have the internet and I needed to configure it with the Internet and I did not want to. The boxes on the right are all unlocked in red.

Ahojte. Mne to neako nechce fungovat. Nainstaloval som podla navodu,stiahol som soft,dam bez internetu a vyhodi ze treba nakonfigurovat s internetom a nepusti ma dalej. V kolonkach na pravo je vsetko odomknute ale v cervenom.

Miko, proud to be a member of GarageForum since Nov 2018.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)